4 червня 2022, 13:31

Окупантам на Зміїному приготуватись: острів потрапляє у зону поразки HIMARS – показана мапа

З'явилися одразу дві неприємні для РФ новини: Німеччина може поставити Україні підводні човни, а ракети з HIMARS від США дістануть углиб позицій окупантів.

Окупантам на Зміїному приготуватись: острів потрапляє у зону поразки HIMARS – показана мапа

Панічні настрої у країні-агресорі підігріваються звістками про передачу нового озброєння Україні від західних партнерів і його здатність до поразки цілей.

Згідно з мапою, опублікованою на Telegram-каналі "Україна 365", під приціл американських ракетних комплексів HIMARS (дальність ракет до 70-80 кілометрів) потрапляє й окупований путінськими військами острів Зміїний.

Поки що Крим і Маріуполь не потрапляють у зону досяжності, але це питання часу. Українські захисники, озброївшись сучасними комплексами, метр за метром відсуватимуть росіян, проганяючи з нашої землі. HIMARS незабаром будуть передані Києву.

Крім того, Україна обговорила з Німеччиною постачання підводних човнів.

"Не виключаю отримання від Німеччини підводних човнів, тому що ми готові бути оборонним східним кордоном усієї Європи", - заявив голова ВРУ Руслан Стефанчук після зустрічі з міністром оборони Німеччини.

Субмарини можуть застосовуватися для розвідки, висадки спеціальних сил або для стримування ворога. Підводні човни на озброєнні України - неприємна новина для окупантів у Криму.

Раніше війська РФ розгорнули ракетні установки на Зміїному. У ОК "Південь" розповіли, з якою метою.

Нагадаємо, британський військовий експерт пояснив, чому РФ так сильно боїться американських РСЗВ HIMARS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини