4 червня 2022, 06:04

"Росіяни пустили вперед "кадировців", але ті стали гинути", – Гайдай про операції ЗСУ у Сєвєродонецьку

Сєвєродонецьк був захоплений на 70%, проте ЗСУ вдалося посунути окупантів на 20%.

"Росіяни пустили вперед "кадировців", але ті стали гинути", – Гайдай про операції ЗСУ у Сєвєродонецьку

Росія неодноразово передчасно заявляла про захоплення всієї території Сєвєродонецька. Проте насправді українським захисникам вдалося деокупувати частину міста, що серйозно деморалізувало супротивника.

Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

"Справді, не дуже справи у них йдуть. Загиблих дійсно дуже багато. Техніки знищують дуже багато", - сказав він.

Очільник області впевнений, що за два тижні росіянам не вдасться захопити місто. За інформацією Гайдая, загарбники настільки повірили заявам пропаганди про перемогу у Сєвєродонецьку, що пустили вперед "кадировців", але ті раптово почали гинули.

Щодня у місті ЗСУ знищують велику кількість живої сили та техніки супротивника, через це бойовики формування "ДНР" відмовляються воювати за території невизнаної "ЛНР".

До речі, протистояння та конфлікти між ОРДО й ОРЛО не новина. Дві "республіки" нібито переслідують ті самі цілі, проте чомусь вважають себе двома "державами" та навіть встановили "кордони". При цьому терористи одного формування вороже настроєні по відношенню до "сусідів". Ймовірно, позначаються давні проблеми через боротьбу за контроль над потоками контрабанди та перерозподіл фінансування Кремля.

Насильно мобілізовані жителі ОРДО записували звернення до свого ватажка, де заявляли, що не мають наміру брати участь у військових діях у "ЛНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Анастасия Югова

Останні новини