4 червня 2022, 07:57

Єрмак попередив про початок нової фази війни

За останні вісім років Кремль навчив Україну не мати ілюзій щодо ворога та бути готовим до різних сценаріїв.

Єрмак попередив про початок нової фази війни

Вісім років війни на Донбасі навчили офіційний Київ бути пильним і не вірити Кремлю. Всі ці роки Україна позбавлялася ілюзій і готувалася до будь-якого розвитку подій.

Про це у своєму Telegram написав голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Саме тому ЗСУ не дозволили росіянам захопити нашу столицю та зараз контрнаступають, поступово звільняючи українські території від росіян. І це продовжиться, доки ми не повернемо все, що належить Україні", - заявив Єрмак.

За його словами, в Україні розпочалася нова фаза війни. Російські окупанти змінюють тактику бою не лише на фронті, а й перебудувалися у дипломатії та економіці.

За прогнозом Єрмака, у Кремлі розраховують взяти Україну за рахунок затяжної війни. Однак цей план розвиватиметься за тим самим сценарієм, що й "взяття Києва за три дні" у лютому.

Глава ОП попереджає українців про майбутні вирішальні битви, закликаючи зберігати єдність і вірити у перемогу.

Як повідомлялося раніше, у квітні помічник президента України заявив тих битвах, які ще чекають на ЗСУ, і пояснив, чому їх потрібно виграти.

Пізніше він попередив про важкі битви за Донбас, закликавши мирних жителів Донецької та Луганської областей не зволікати з евакуацією.

Також Єрмак попереджав, що Київ не обговорюватиме з Москвою питання щодо незалежності та суверенітету України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини