3 червня 2022, 07:39

У Кремлі занервували – Медведєв виставив Україні новий ультиматум

Дмитро Медведєв розповів про перспективу війни, якщо американські РСЗВ в Україні обстрілюватимуть російську територію.

У Кремлі занервували – Медведєв виставив Україні новий ультиматум

Не встигли США повідомити про наміри надати Україні свої РСЗВ HIMARS для відсічі російської агресії, як у Кремлі знову почали загрожувати. На цей раз ультиматум довірили озвучити експрезиденту Дмитру Медведєву.

В інтерв'ю Al Jazeera він заявив, що рішення Білого дому створює загрозу для Росії і Москва реагуватиме.

"У разі якщо, не дай Боже, ці види озброєнь будуть використані проти російських територій, у цьому випадку у Збройних сил нашої країни не залишиться іншого вибору, окрім як діяти на поразку центрів прийняття рішень. Всім зрозуміло, що це за центри: це і Міністерство оборони, і Генштаб, і все, що завгодно, - висловився Медведєв.

Раніше він уже погрожував завдати ударів по "центрах" не у Києві, натякаючи на західних союзників України.

Екснардеп Борислав Береза вважає: слова Медведєва говорять про те, що він і його президент злякалися зброї, яку Україна отримує: "І це дуже добре!"

Раніше МЗС РФ просило західну спільноту вплинути на Київ, щоб Україна перестала чинити опір проведенню "спецоперації" Путіна.

Нагадаємо, наведення GPS означає, що як мінімум 50% ракет HIMARS падають на відстані всього у 5 метрах від цілей. З БМ-30 "Смерч" лише 50% усіх ракет потрапляють у радіусі 170 метрів від цілей.

У США кажуть, що українські військові самостійно прийматимуть рішення, на яку відстань стрілятимуть із установок HIMARS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини