2 червня 2022, 12:45

"Завдати Росії достатньо болю", – The New York Times про нову зброю США для України

РСЗВ HIMARS дозволять Україні вразити будь-яку ціль, яка потрібна ЗСУ під час бойових зіткнень із російською армією, як стверджують американські джерела.

"Завдати Росії достатньо болю", – The New York Times про нову зброю США для України

Ідея відправки американських РСЗВ HIMARSполягає у тому, щоб "завдати Росії достатньо болю", щоб війна на Донбасі та прилеглих територіях на Сході та Півдні України обійшлася Росії якомога дорожче у людських життях, у втратах обладнання та техніки.

Про це повідомляє американське видання The New York Times, публікуючи інсайдерську інформацію джерел у Пентагоні й адміністрації Байдена.

У Мережі наочно показали, що постачання американської РСЗВ дозволять українській армії завдавати ударів по російських позиціях на глибину до 70 км.

Це рішення було засноване на основі оцінювання розвідки, за словами американських офіційних осіб, які були поінформовані про процес, але просили не оприлюднювати їхні імена, щоб описати внутрішні обговорення. Протягом усього конфлікту спецслужби пропонували Білому дому аналіз того, як Путін, ймовірно, відреагує на постачання зброї.

І всі урядовці зважили доцільність відправлення Україні нових високоточних реактивних артилерійських знарядь американських збройних сил, які здатні вражати цілі на відстані до 70 км.

У Пентагоні високопосадовці назвали рішення відправити передову ракетну систему найшвидшим та ефективним способом змусити Росію заплатити ціну за воєнні дії.

"Зараз центр бойових дій знаходиться на території України на Сході. Системи, які ми надаємо, дозволять Україні організувати будь-яку ціль, яка їм потрібна для цього бою на території України", - заявив журналістам заступник міністра оборони з політичних питань Колін Х. Каль.

Американські офіційні особи мало говорять про свої внутрішні суперечки про те, що відправляти, а що приховувати. Але Авріл Д. Хейнс, директор національної розвідки, заявила минулого місяця: "Ми перебуваємо у положенні, коли ми підтримуємо Україну, але ми також не хочемо зрештою опинитися у Третій світовій війні, і ми не хочемо ситуації, в якій суб'єкти застосовують ядерну зброю".

Раніше військовий експерт пояснив, чому РФ так сильно боїться американські РСЗВ HIMARS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини