31 травня 2022, 07:43

Арестович заявив про подвійний удар по окупантах у Херсонській області – Т-62 знищили під час розвантаження

Арестович розповів про серію точних ударів української армії по ворожих силах у Херсонській області, Лимані та під Ізюмом.

Арестович заявив про подвійний удар по окупантах у Херсонській області – Т-62 знищили під час розвантаження

Олексій Арестович у бесіді з адвокатом Марком Фейгіним розповів про успіхи ЗСУ на фронті 30 травня. Захисникам України вдалося накрити командний пункт окупантів під Ізюмом. Радник глави Офісу президента додав, що українські військові розбомбили ворожий вузол зв'язку у Лимані.

Відео бесіди чиновника з юристом опублікували у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

Бійці української армії знищили окупантів Путіна разом із їхньою бронетехнікою у Херсонській області. Так, дві колони з 40 одиниць ворожої техніки стерли у пилюку, а ешелону танків "Т-62" навіть не дали вступити у бій на українській землі: їх розбомбили під час розвантаження. За словами Арестовича, українські герої також змогли спалити ворожий склад БК у Донецьку.

Раніше, 30 травня, росгвардійці з Краснодарського краю відмовилися воювати в Україні після того, як їм виплатили зарплату набагато менше, ніж обіцяли.

Нагадаємо, на Донеччині російський окупант пригрозив убити генерала Валерія Солодчука, якщо той кине його та товаришів по службі на передову.

29 травня військовий експерт Олег Жданов заявив, що Росія не має ресурсів для нового штурму Києва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Павел Приходько

Останні новини