30 травня 2022, 15:37

Міномети, танки, "Гради" й авіація: боєць з 79-ї ОМБр розповів про бої за трасу Бахмут – Лисичанськ

Вже не перший тиждень окупанти хочуть взяти під свій контроль трасу Бахмут – Лисичанськ, щоб відрізати захисників Сєвєродонецька від основних сил.

Міномети, танки, "Гради" й авіація: боєць з 79-ї ОМБр розповів про бої за трасу Бахмут – Лисичанськ

Екснардеп ВРУ Ігор Луценко розповів про події, що відбуваються щодня у районі траси Бахмут – Лисичанськ. Головна дорога повністю перебуває під контролем ЗСУ, проте ворог обстрілює її щодня.

Учора, 29 травня, боєць 79-го ОМБр Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook розповів, як ворог намагається захопити важливу трасу. За його словами, для цієї мети він використовує не лише важку артилерію, а й авіацію.

Крім того, окупанти ведуть обстріл з невеликою перервою. В основному використовують 100-мм міномети. Також щодня обов'язковий обстріл із "Піонів". Іноді з посадки з'являються ворожі танки, які також ведуть обстріл траси. Щоправда, вони роблять від 10 до 15 пострілів, після чого швидко залишають свою позицію, щоб не отримати відповідь.

Через кожні 2-3 години прилітають гелікоптери, які здійснюють обстріл траси. Ще раз на день з'являється літак. Однак його добре чутно, і є кілька секунд, щоб встигнути знайти укриття. Але оскільки вони швидкі, то важко сказати, звідки вони прилітають і куди відлітають.

Російські окупанти обов'язково використовують "Гради". Іноді стрілянину ведуть по кілька годин. Для стрілянини використовують як звичайні снаряди, так і касетні.

За словами Луценка, ЗСУ по можливості відповідають.

Раніше американські експерти з ISW тезово описали останні події у боях за Сєверодонецьк і трасу Лисичанськ – Бахмут.

Нагадаємо, українські десантники у боях за Сєвєродонецьк змогли ліквідувати цілу групу противника, а також взяти у полон двох окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини