27 травня 2022, 09:55

Орест із "Азова" вийшов на зв'язок – мати бійця Козацького звернулася до всього світу

Голова прес-служби полку, який два з половиною місяці не здавав ворогові позиції у Маріуполі, Дмитро Козацький зателефонував рідним із полону.

Орест із "Азова" вийшов на зв'язок – мати бійця Козацького звернулася до всього світу

Незадовго до полону Козацький, якого знають за позивним "Орест", прославився серією легендарних фото з "Азовсталі" з пораненими. Наразі він перебуває у заручниках у російських окупантів. Якийсь час від нього не було жодних звісток.

Сестра українського бійця Дар'я Юрченко та його мати Ірина Юрченко в ефірі "1+1" розповіли про дзвінок захисника.

Дмитро додзвонився матері: "Він сказав, що живий... Їх годують". Розмова була короткою, і важко сказати, чи міг боєць вільно говорити.

"Ми просимо весь світ не забувати про наших хлопців… вони мужні та героїчні. За всіх бранців треба боротися до останнього", – сказала Ірина Юрченко, впевнена у перемозі України над російськими окупантами.

Сестра також розповіла про останню розмову з відеозв'язку з Дмитром перед виходом у полон з "Азовсталі". Він та його однополчани були вже виснажені до краю.

"Це була розмова "про все і ні про що"... Ми не знали, який буде вихід: або, чесно кажучи, їх уб'ють, або померти з голоду у 21-му столітті, або піти на ризик", - поділилася Дар'я.

Раніше дружина командира "Азова" Дениса Прокопенка повідомила про дзвінок чоловіка з полону.

Нагадаємо, у МЗС країни-агресора озвучили ситуацію щодо українських захисників з "Азовсталі".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини