26 травня 2022, 13:50

Артилерія ЗСУ підірвала склад боєприпасів росіян під Бахмутом: вибухи снарядів потрапили на відео

На одній із найскладніших ділянок фронту підрозділам української армії вдалося підірвати склад із боєприпасами окупантів.

Артилерія ЗСУ підірвала склад боєприпасів росіян під Бахмутом: вибухи снарядів потрапили на відео

Підрозділи української армії підірвали російський склад боєприпасів у селищі Володимирівка під Бахмутом на території Донецької області. Вогнева поразка окупантам була завдана силами української артилерії.

Відео журналіста Юрія Бутусова оприлюднює Телеграм-канал "Україна 365".

За даними військових, росіяни концентрують максимальні зусилля у напрямку траси Лисичанськ – Бахмут, яка є основною лінією постачання ЗСУ у районі Сєверодонецька. При цьому голова Луганської ОВ Сергій Гайдай сьогодні зранку повідомив, що окупанти не контролюють трасу, проте обстрілюють магістраль.

Більше того, згідно з інформацією, що надходить, диверсанти російської армії спробували закріпитися на трасі та навіть встановили блокпост, проте його було знищено ЗСУ. У результаті з втратами російські військові змушені були відступити.

"Було осіб 50, їм навіть вдалося закріпитись на якийсь час, навіть якийсь блокпост поставили, але це був ситуативний успіх. ДРГ там частина залишилася вже надовго. Блокпост розбитий, їх відкинули. Трасу зараз не контролює російська армія. Єдине - вони її обстрілюють", - наголосив він.

Раніше повідомлялося, що російська окупаційна армія намагається взяти в оточення Сєвєродонецьк і Лисичанськ, доля Луганщини вирішиться цього тижня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини