26 травня 2022, 12:37

ЗСУ на Донбасі знищили роту росіян із Тули: загинуло 85% підрозділу, включаючи весь командний склад, – ЗМІ

За підсумками невдалого наступу втрати росіян склали понад 85% всього особового складу та понад 70% техніки, командний склад роти майже повністю ліквідовано.

ЗСУ на Донбасі знищили роту росіян із Тули: загинуло 85% підрозділу, включаючи весь командний склад, – ЗМІ

У понеділок, 23 травня, під час наступу на позиції ЗСУ у Донецькій області підрозділами української армії було повністю знищено роту однієї з БТГр 106-ї парашутно-десантної дивізії з російської Тули. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook із посиланням на військове джерело повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

Знищений підрозділ ЗС РФ базувався на території військової частини за номером 55599 у Тулі, за 170 км від Москви.

Згідно з отриманою інформацією, за підсумками невдалого наступу втрати росіян склали понад 85% всього особового складу та понад 70% техніки. Більше того, під час невдалого наступу російських військових ЗСУ вдалося знищити весь командний склад 106-ї дивізії противника.

Цимбалюк зазначає, що у зв'язку із високою інтенсивністю бойових дій на території Донецької області у районі бойових дій підрахунок убитих і поранених росіян провести неможливо.

За інформацією джерела, наразі військовослужбовців роти, що вижили, вивели у російський тил з метою подальшого перерозподілу по іншим підрозділам.

Раніше на Півдні України ЗСУ розгромили 58-у армію ворога, яка мала статус елітної у складі ЗС Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини