25 травня 2022, 14:41

Битва за Донбас: РФ перекинула на Сєверодонецький напрямок 15 тисяч солдатів і багато техніки

На Сєвєродонецький напрямок окупанти перекинули до 15 тисяч військовослужбовців, а також багато військової техніки.

Битва за Донбас: РФ перекинула на Сєверодонецький напрямок 15 тисяч солдатів і багато техніки

Експерти впевнені, що від битви за Донбас залежить історія війни в Україні. Після низки невдач на Півночі України та провалу у захопленні її столиці Кремль вирішив завдати основного удару по Донбасу.

З початку травня ворог перекинув на Схід України майже всю свою військову техніку та живу силу. Противник намагається вийти на адміністративний кордон Донецької та Луганської областей. Наразі окупанти хочуть захопити Сєверодонецьк, повідомив радник голови МВС України Вадим Денисенко в інтерв'ю "Еспресо".

У МВС визнали, що на Сєвєродонецькому напрямку ситуація надскладна. На сьогоднішній день на цьому напрямку ворог зосередив близько 25 БТГ, а це близько 15 тисяч військовослужбовців.

В одній такій групі зазвичай 10 танків і 30 БТР. Не виключено, що на цю ділянку фронту РФ перекидає списані танки "Т-62".

Паралельно російські війська пішли на штурм Лимана, щоб взяти Сєвєродонецьк у кільце.

Денисенко наголосив, що найближчий місяць буде дуже тяжким для Донбасу. Від цієї битви і залежатиме результат усієї війни.

А вчора, 24 травня, російські війська вийшли на трасу Бахмут – Лисичанськ. Головна мета – блокувати постачання продовольства та зброї до Сєверодонецька.

При цьому журналіст Бутусов підкреслив, що навіть у разі захоплення траси це ще не означатиме взяття у кільце українських захисників Сєвєродонецька.

Командування ЗСУ чудово бачить всю ситуацію, і до чого це може призвести. Вони повинні не допустити другого Маріуполя.

Бутусов заявив, що не слід піддаватися паніці, оскільки ситуація у Лисичанську та Сєверодонецьку під контролем ЗСУ. Вороги щодня проводять обстріл за допомогою важкої артилерії та авіації.

Раніше американські ЗМІ визнали, що битва за Донбас є останньою великою подією у війні РФ в Україні, саме тому Кремль перекинув усі свої сили у цей район.

Нагадаємо, голова Луганської ОВВ сумнівається, що російська армія зможе протягом тривалого часу вести активні бої на Сєвєродонецькому напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини