25 травня 2022, 12:25

Показано момент ракетного удару по Запоріжжю – відео з камери спостереження

Внаслідок запеклого бомбардування окупантами Запоріжжя є жертви, пошкоджено 62 будинки.

Показано момент ракетного удару по Запоріжжю – відео з камери спостереження

На світанку у середу, 25 травня, російські військові злочинці випустили 5 крилатих ракет по Запоріжжю. Одна була збита силами ППО, а решта вдарила по місту та його мирним жителям.

Момент ракетного удару по одній із будівель зняла камера відеоспостереження усередині приміщення. Кадри публікує Telegram-канал "Україна 365".

Вибух був найпотужніший і припав на цивільні об'єкти Шевченківського району та торговельний центр в Олександрівському районі. Дуже багато руйнувань: пошкоджено 62 будинки.

Є інформація про одного загиблого та чотирьох поранених.

"Спеціально б'ють по цивільних, щоб заподіяти більше руйнувань і вбити більше людей. Вже очевидно, що у цьому і є справжні цілі РФ, а марення про "денацифікацію" придумали просто для відводу очей", - написав журналіст Денис Казанський, коментуючи ракетний обстріл Запоріжжя .

При цьому колаборант Володимир Рогов, який представляє псевдовладу на окупованій частині Запорізької області, вже озвучив плани на всю Запоріжчину. Він хоче входження регіону до складу країни-агресора РФ. Щоправда, зрадник забув, що зараз під тимчасовою окупацією знаходиться лише південна частина Запорізької області.

Нагадаємо, путінська армія завдала ракетного удару по Кривому Рогу, де мешкають батьки президента України Володимира Зеленського.

Раніше російський сенатор Клішас зробив заяву щодо Херсонщини та Запоріжжя, навівши приклад "ЛДНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини