25 травня 2022, 10:20

У Зеленського рішуче звернулися до Європи, розповівши, де знаходиться "ключ до миру"

"Хочете війни?" – звернувся Михайло Подоляк до європейських держав, наголосивши на тому, що українські захисники борються за кожен сантиметр землі з російськими окупантами.

У Зеленського рішуче звернулися до Європи, розповівши, де знаходиться "ключ до миру"

В Офісі президента зазначили, що майбутнє Європи повністю залежить від сьогоднішніх подій в Україні, де наші захисники виборюють кожен сантиметр землі з російськими окупантами.

На думку Подоляка, який обіймає посаду радника голови ОП, завершення війни безпосередньо пов'язане зі швидкістю введення європейських енергетичних санкцій проти РФ й обсягами постачання зброї українській стороні для протистояння російським окупантам.

Про це повідомляє Діалог.UA із посиланням на Twitter представника команди Володимира Зеленського.

"Майбутнє Європи сьогодні формується не у Брюсселі чи Давосі, а в окопах під Сєверодонецьком і Бахмутом… Хочете війни? Ключ до миру - у ваших столицях", - написав Подоляк, адресувавши посаду європейським лідерам.

Раніше Подоляк закликав Захід не торгуватися з РФ і передати Україні MLRS-системи для розблокування захоплених окупантами портів.

Повідомлялося, що рекордний обсяг російської нафти застряг у морі через санкції. Ніхто не хоче купувати "токсичну" сировину агресора.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марина Журавлева

Останні новини