24 травня 2022, 13:50

"Раніше не вийде", – Арестович назвав дату можливої перемоги України у війні

За словами Арестовича, закінчити війну проти Росії українським підрозділам вдасться не раніше осені цього року.

"Раніше не вийде", – Арестович назвав дату можливої перемоги України у війні

Радник голови ОП Олексій Арестович назвав можливі терміни перемоги України у війні з Росією, наголосивши на основних чинниках, які впливають на час для звільнення захоплених українських територій. В інтерв'ю журналістці Олені Курбановій він зазначив, що російське планування провалилося у перші дні вторгнення.

"Швидкої війни не вийшло, а до затяжної ніхто не готувався: ні РФ, ні Захід", - наголосив він.

За його словами, після переговорів у Стамбулі у РФ перемогла "партія війни", а Кремль остаточно зробив ставку на затягування конфлікту, закінчення якого зараз важко точно спрогнозувати.

"Ми накопичуємо резерви для того, щоб піти у наступ. Росіяни хочуть якнайбільше окупувати наші території, паралельно відтягуючи постачання нам зброї. Діючи на рівні дипломатів й емісарів, намагаючись знищити постачання та інфраструктуру ракетними ударами. Це відтягує, але не скасовує нашого наступу та перемоги", - зазначає Арестович.

За його словами, два графіки, коли росіяни виснажать свої кадрові оперативні резерви, а Україна зможе наступати із західним озброєнням, зійдуться наприкінці липня – на початку серпня. При цьому на розгром російських підрозділів піде ще кілька місяців, а значить перемога у війні може бути здобута не раніше листопада.

"Ефективність і швидкість наших дій залежатимуть від поставок озброєння, частину якого ще доведеться виготовити. Наступ також триватиме місяці, тому пройтися Парадом Перемоги Хрещатиком раніше листопада не вийде", - зазначає Арестович.

Як повідомлялося раніше, у війні в Україні українські захисники ліквідували одного з найкращих снайперів РФ. Окупант їхав до України із Забайкалля, проте, за непідтвердженими даними, після загибелі його заднім числом було звільнено з армії.

Окрім цього, ЗСУ успішно проводять контрнаступ у Харківській області, вибиваючи ворога з позицій. Подекуди військові України підійшли до кордону з Росією.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини