24 травня 2022, 08:11

У ISW озвучили свій прогноз щодо боїв за Бахмут, оцінивши шанси армії РФ на цьому напрямку

Російські війська 23 травня активізувалися у районі Сєверодонецька, Авдіївки та Лимана.

У ISW озвучили свій прогноз щодо боїв за Бахмут, оцінивши шанси армії РФ на цьому напрямку

Вчора, 23 травня, окупанти продовжили обстріл Лимана, Сєвєродонецька й Авдіївки. Ворог намагається захопити перші два населені пункти, щоб перерізати лінії поставок для ЗСУ.

Американський Інститут вивчення війни повідомляє, що 23 травня російська армія зробила чергову спробу штурму Сєверодонецька. У росЗМІ кажуть, що її військам вдалося вийти до Щедрищева і там точаться вже вуличні бої.

Також російська армія намагається прорвати оборону ЗСУ у районі Попасної, щоб висунутись на захід у бік Бахмута.

Також під час боїв окупантам вдалося захопити Миронівське, щоб звідти розпочати наступ на Бахмут. Проте експерти дуже сумніваються у тому, що окупантам під силу захопити цей населений пункт, враховуючи, як російська армія вибудовує свою тактику на Донбасі.

23 травня точилися бої і за Лиман. У Мережі було багато кадрів обстрілу цивільної інфраструктури з боку окупантів. Проте на цьому все й скінчилося: ЗСУ дали "відповідь", після чого ворог відступив.

На день раніше президент України дав зрозуміти, що наступні тижні будуть дуже важкими на Донбасі, оскільки ворог готується піти у наступ. Також Зеленський повідомив, що у "найгарячіші" дні на Донбасі щодня гине від 50 до 100 українських захисників.

Раніше українські захисники Рубіжного вирішили записати звернення до тих воїнів, які відмовляються воювати проти РФ і заявляють, що вони не мають зброї.

Нагадаємо, Юрій Бутусов опублікував останні зведення з Сєверодонецька, повідомивши про те, що місто перебуває під надійним захистом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини