22 травня 2022, 08:30

Не Сєвєродонецьк: Арестович назвав головний напрямок наступу військ РФ на Донбасі

Російські війська намагаються наступати на захід і північ від Попасної у напрямку Бахмута.

Не Сєвєродонецьк: Арестович назвав головний напрямок наступу військ РФ на Донбасі

Головним напрямком наступу російської армії на Донбасі є не Сєвєродонецьк, а Бахмут. Окупанти намагаються просуватися на захід ы північ від Попасної, і саме тут склалася найскладніша ситуація для Збройних сил України.

Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

За словами співрозмовника, за останні дві доби супротивником перекинуто додаткові сили на Бахмутський напрямок.

"З огляду на ступінь виснаження наших військ, проблематику, яка там існує, пов'язану з можливістю постачання і з втратами, і з усім іншим, втраченим озброєнням, там неприємна ситуація для нас організувалася. Головний напрямок - це не Сєвєродонецьк. Головний напрямок, умовно кажучи, на Бахмут", - заявив експерт.

Арестович додав, що таким чином російська армія намагається взяти в оточення угруповання українських військ у Луганській області.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили у суботу, 21 травня, що найбільш активні бойові дії відбуваються на Луганському та Донецькому напрямках. Ворог прагне прорвати оборону українських військових на Донеччині та окупувати всю територію Луганської області.

Тим часом бійці 30-го ОМБр ЗСУ показали наслідки чергової спроби росіян форсувати річку Сіверський Донець. Цього разу противник був розбитий біля Серебрянки на кордоні Донецької та Луганської областей.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини