21 травня 2022, 20:38

Генштаб назвав дві найгарячіші точки у війні з Росією

Найбільша активність російських військ продовжує зосереджуватись у Східній операційній зоні.

Генштаб назвав дві найгарячіші точки у війні з Росією

Луганський та донецький напрямки залишаються найгарячішими точками у війні з Російською Федерацією. Противник намагається прорвати оборону українських військ на Донеччині та вийти на адміністративні кордони Луганської області.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

Позиції українських військ і цивільні об'єкти обстрілювалися вздовж лінії зіткнення всім спектром озброєння, яке є у ворога, включаючи авіацію.

Зокрема, завдано авіаударів по об'єктах цивільної інфраструктури у районах Врубівки Луганської області та Бахмута Донецької області.

Крім того, підрозділи російської армії мають намір відновити наступальні дії на Ізюмському напрямку у бік Слов'янська, а також на Лиманському напрямку.

Українська розвідка продовжує фіксувати факти проведення у Росії прихованої мобілізації. Таким чином російське командування планує провести ротацію військ, які зазнали втрат під час бойових дій на території України.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти зруйнували Павлоградський міст, що сполучає Сєвєродонецьк із Лисичанськом. У відповідь українські війська знищили артилерійську установку, з якої завдали удару по інфраструктурному об'єкту.

Напередодні ЗСУ знищили щонайменше 10 одиниць техніки противника на Луганщині. Удар припав по колоні постачання окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини