21 травня 2022, 18:44

"Ресурси є", – у CIT назвали терміни масштабного контрнаступу ЗСУ

Зараз центр бойових дій переміститься на Донбас, де сторони перейдуть до позиційних боїв, вважають аналітики.

"Ресурси є", – у CIT назвали терміни масштабного контрнаступу ЗСУ

Засновник розслідувальної групи Conflict Intelligence Team Руслан Левієв поділився своїм прогнозом щодо подальшого перебігу бойових дій в Україні, а також назвав можливі терміни масштабного контрнаступу української армії.

У розмові з "Медузою" аналітик заявив, що зараз епіцентром війни буде Донбас, де сторони перейдуть до позиційних боїв. При цьому російські війська спробують захопити деякі населені пункти та влаштовуватимуть показові "судові процеси" над українськими військовими, які обороняли Маріуполь.

Проте вже через півтора-два місяці ЗСУ зможуть розпочати масштабні контрнаступні операції, під час яких спробують відрізати шляхи постачання армії РФ.

За словами експерта, українське суспільство підтримує перехід армії у контрнаступ, а президент України Володимир Зеленський і військове командування прислухаються до народу у цьому питанні. Ресурси щодо контрнаступальних дій в України є: у країні введено військовий стан, а західна військова техніка почала надходити на фронт.

Раніше радник глави Офісу президента України Олексій Арестович повідомив, що українська армія вже проводить контрнаступальні операції на Донбасі. Це свідчить про те, що перебіг бойових дій радикально змінився на користь ЗСУ, пояснив експерт.

Нагадаємо, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що у противника немає нових успіхів в області, навпаки, росіяни з жахом чекають на контрнаступ українських військ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини