19 травня 2022, 12:58

ЗСУ завдали армії РФ величезних втрат, змусивши Кремль задуматися про мобілізацію студентів з "ЛДНР"

Росії немає де брати підкріплення, тому влада може кинути на війну студентів із терористичних "ДНР" і "ЛНР".

ЗСУ завдали армії РФ величезних втрат, змусивши Кремль задуматися про мобілізацію студентів з "ЛДНР"

ВСУ тотально знищує російських окупантів, в армії РФ навіть воювати вже нема кому. Командування російських військ пішло на абсурдний крок: мобілізуватимуть студентів вишів із терористичних "ДНР" і "ЛНР".

Як повідомляють на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook 19 травня, поки рашистське командування ще не встигло реалізувати вказану ідею, то заповнює нестачу сил на конкретних ділянках, перекидаючи загони з інших напрямків.

У повідомленні зазначено, що українська армія знищила половину 107-го стрілецького батальйону, після командування армії РФ спробувало сховати ганебну поразку та перекинуло до населеного пункту Олександрівка 250 окупантів з Харківського напрямку.

Нагадаємо, 13 травня українська розвідка опублікувала перехоплення розмови з ОРДЛО, в якій дві жінки повідомили, що з "Л/ДНР" на війну з Україною відправили 1500 людей, а повернулося 30, і багато хто з них поранений.

Раніше повідомлялося, що під час відступу саме з Харківського напрямку російські військові перетнули кордон РФ, а ось представників "ЛНР" у країну не пустили. Прикордонники пригрозили їм в'язницею та розстрілом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини