18 травня 2022, 15:18

ЗСУ прорвали оборону російської армії на Харківщині – 200-а ОМБр росіян практично повністю знищена – ЗМІ

У ході наступу ЗСУ практично повністю знищили частину російської 200-ї окремої мотострілецької бригади з міста Печенга.

ЗСУ прорвали оборону російської армії на Харківщині – 200-а ОМБр росіян практично повністю знищена – ЗМІ

У вівторок, 17 травня, під час контрнаступу у Харківській області підрозділам ЗСУ вдалося прорвати лінію оборони російської армії. Більше того, під час наступу ЗСУ практично повністю знищили частину російської 200-ї окремої мотострілецької бригади з міста Печенга.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook із посиланням на військове джерело повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, публікуючи перші подробиці розгрому російських військових.

Згідно з отриманою інформацією, підрозділи російської армії, які тримали оборону у Харківській області, були розбиті та практично повністю знищені. Росіяни, яким удалося вижити, втекли у тил.

Згідно з попередньою інформацією, 6 російських солдатів загинуло, 11 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Військова частина за номером 08275 знаходиться у населеному пункті Печенга (Мурманська область) за кілька кілометрів від кордону з Фінляндією. Формування входить до складу 14-го армійського корпусу Північного флоту.

"17 травня під час контрнаступу ЗС України у Харківській області прорвали лінію оборони ЗС РФ. Підрозділ зі складу 200-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 08275, Печенга), який знаходився на позиціях, був практично знищений, тим, хто вижив, вдалося втекти у тил", – пише Цимбалюк.

Раніше Кремль під тиском наступу ЗСУ був змушений ухвалити рішення вивести армійські підрозділи з території Харківської області для реорганізації та поповнення своїх сил після тяжких втрат, де-факто визнавши новий провал.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини