18 травня 2022, 12:00

Арта ЗСУ розбила командний пункт 810-ї бригади ЧМФ РФ: 14 офіцерів, включаючи комбрига, "трьохсоті"

На Донбасі було розгромлено 810-у бригаду морської піхоти ЗС РФ із Севастополя разом із командним складом.

Арта ЗСУ розбила командний пункт 810-ї бригади ЧМФ РФ: 14 офіцерів, включаючи комбрига, "трьохсоті"

ЗСУ артилерійським ударом знищили командний пункт 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту Росії. Було виведено з ладу 14 офіцерів.

Про це вранці 18 травня повідомив у Telegram український журналіст Роман Цимбалюк, який має інсайдерів у РФ.

За його даними, під той удар потрапили російські морські піхотинці з військової частини №13140, яка дислокується в анексованому Сімферополі.

Відомо про трьох загиблих. Ще 14 тяжко поранені, включаючи комбрига полковника Яна Суханова, начальника зв'язку капітана Андрія Бушміна, командира 542-го десантно-штурмового батальйону підполковника Олексія Теремкова, командира 382-го окремого батальйону морської піхоти майора Леоніда Смірнова. Останній, за даними Цимбалюка, за удару втратив руку.

Довідка: за даними на ранок 18 травня, згідно зі зведенням Генштабу ЗСУ, втрати російської армії у ході так званої "спецоперації" перевищили 28,3 тисячі людей. І це лише загиблі. Таких серйозних втрат російська армія не знала, мабуть, з часів закінчення Другої світової війни.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ розбомбили командний пункт ЗС РФ на Херсонщині: "Години три детонувала навколо".

Ми також писали, що ТрО "Азов" танками розбив командний пункт ЗС РФ: операція потрапила на відео, у росіян десятки "200-х".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини