18 травня 2022, 10:33

"Війна з Україною добиває російський флот", – Злий Одесит про нову проблему РФ

Російський флот охопила системна проблема постійних поломок, яка яскраво проявилася на тлі війни з Україною.

"Війна з Україною добиває російський флот", – Злий Одесит про нову проблему РФ

Війна з Україною добиває російський військовий флот, причому навіть ті кораблі, які не опиняються під вогнем ЗСУ. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт і блогер Олександр Коваленко.

З посиланням на власні військові джерела він зазначив, що напередодні на борту малого ракетного корабля проекту 21631 "Інгушетія" у черговий раз вийшов з ладу корабельний комплекс керованого озброєння 3М-47-01 "Гибка". При цьому поломки російської військової техніки є регулярною практикою – минулого разу комплекс відмовив 22 березня.

Коваленко підкреслив, що 3М-47-01 "Гибка" є найсучаснішим з існуючих російських комплексів, що ще більш гнітюче характеризує стан армії РФ.

"Хочу зазначити, що це найбільш сучасний комплекс з російського флоту, який є у 2000-х. Проти НАТО вони зібралися воювати..." - підкреслив Коваленко.

Нагадаємо, раніше українська армія потопила російський ракетний крейсер "Москва", який був знищений двома залпами ракетної системи "Нептун" у ніч з 13 на 14 квітня. Втрата стала важким психологічним і військовим ударом для Росії, оскільки корабель мав статус флагмана Чорноморського флоту.

Раніше було вираховано приблизні координати у Чорному морі, де лежить знищений українськими військовими ракетний крейсер "Москва".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Марк Ворошилов

Останні новини