18 травня 2022, 08:15

У МВС України назвали терміни, коли ЗСУ звільнять від окупантів весь Донбас

Наприкінці червня ЗСУ розпочнуть активний контрнаступ на Донбасі з метою звільнення українських територій від російських військ.

У МВС України назвали терміни, коли ЗСУ звільнять від окупантів весь Донбас

Напередодні радник голови МВС України Ростислав Смирнов озвучив свою думку щодо того, коли ЗСУ зможуть звільнити весь Донбас від окупаційних військ. Він упевнений, що це станеться вже цього літа.

Учора, 17 травня, у прямому ефірі "24 каналу" Смирнов заявив, що наприкінці червня або на початку липня ЗСУ перейдуть у контрнаступ на Донбасі. До кінця літа 2022 року українські захисники мають повернути Луганську та Донецьку області під контроль Києва.

Джерело повідомляє, що зброя із Заходу вже починає не лише надходити до самої України, а й на деяких ділянках фронту її активно використовують у справі проти російських військ. Щойно в Україну прибуде вся партія зброї, включаючи й наступальну техніку, так ЗСУ перейдуть у контрнаступ.

При цьому Смирнов наголосив, що це особисто його суб'єктивна думка. У МВС запевнили, що цього разу Україна не зупинятиметься на кордонах ОРДЛО, а візьме під контроль адміністративні кордони українського Донбасу.

11 травня ще один радник голови МВС України Віктор Андрусів анонсував удар по російських військах у тому місці, де на нього ніхто не чекає.

Учора, 17 травня, голова Луганської ОВ Сергій Гайдай заявив, що після провалу форсувати річку Сіверський Донець у районі Білогорівки окупанти відмовляються виконувати накази командування.

Окупанти вирішили зосередити свою увагу вже на захоплених територіях. Більше того, поки що у "ЛНР" не планується "референдум" щодо повного входження до складу РФ.

Під час спроб форсувати річку Сіверський Донець у районі Білогорівки у період з 3 по 11 травня російські війська втратили до 80 одиниць військової техніки та до 500 військовослужбовців із 74-ї мотострілецької бригади.

Раніше журналісти The Guardian висловили впевненість, що "спецоперацією" проти України особисто керує Путін на рівні "полковника чи бригадного генерала".

Нагадаємо, британська розвідка повідомила, що у найближчі два тижні російські війська робитимуть ставку на артилерії, завдаючи ударів по позиціях ЗСУ та цивільної інфраструктури українських міст.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини