17 травня 2022, 20:04

'"Покришений" в Україні "Вагнер" набирає найманців за оголошенням – у Мережі здивувалися вимогам

Російська ПВК "Вагнер" зазнала таких тяжких втрат в Україні, що навіть змушена набирати нових найманців за оголошеннями у соцмережах.

'"Покришений" в Україні "Вагнер" набирає найманців за оголошенням – у Мережі здивувалися вимогам

Росія зазнає тяжких втрат під час так званої "спецоперації" в Україні. Через два з половиною місяці боїв у приватної військової компанії (ЧВК) "Вагнер" утворився великий дефіцит особового складу. У групування масово набирають людей через соцмережі та з мінімальними вимогами.

Оголошення "Вагнера" масово з'явилися на російських сайтах з набору персоналу, а також на ресурсах, популярних серед шанувальників "спецоперації", повідомляє Диалог.UA.

Критерії відбору дуже й дуже скромні. Для "Вагнера" вже не важливо, чи є військовий досвід у людей, яких вони планують кинути у "м'ясорубку" на українські фронти.

Критерії такі: вік понад 24 років, відсутність ВІЛ/СНІД, гепатиту С й астми, відсутність судимостей, а також обмежень щодо пересування Росією.

Відзначено, що наявність кредитів і боргів не є проблемою для вступу до лав найманців.

Примітно, що "Вагнер" дуже завуальовано вербує нове "гарматне м'ясо", щоб не злякати потенційних найманців. Якихось згадок "спецоперації" в Україні в оголошенні немає.

"Співдружність офіцерів за міжнародну безпеку у ЦАР (aka ПВК "Вагнер") відкриває нові можливості для туристичних поїздок по всьому світу, незважаючи на карантинні та санкційні обмеження", - йдеться в оголошенні ПВК.

Варто зазначити, що, за даними ексглави МВС України, "Вагнер" у війні з Україною втратив тисячі своїх найманців. За даними на кінець квітня, попередня кількість "200-х" "вагнерівців" майже досягла 7 тисяч людей, запевняв колишній міністр.

Раніше Жданов розповів, що не так із "вагнерівцями": "Рівень ПВК Путіна сильно впав в Україні".

Ми також писали, що "ексвагнерівець" сказав, чому армія РФ із тріском програє війну Україні: "Це вам не Сирія".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини