17 травня 2022, 20:20

Погрожував взяти Україну за 4 години, а став "вантажем 200" за 4 дні: у Бурятії поховали прапорщика Ошорова

ЗСУ ліквідували прапорщика ЗС РФ Німу Ошорова з Бурятії, який планував захопити всю Україну за 4 години.

Погрожував взяти Україну за 4 години, а став "вантажем 200" за 4 дні: у Бурятії поховали прапорщика Ошорова

11 березня у селі Монди, що у російській Бурятії, на тлі дерев'яного барака та непофарбованого паркану пройшла церемонія прощання з окупантом Німою Ошоровим. Він був "денацифікований" під час вторгнення в Україну.

Про смерть російського військового повідомили місцеві ЗМІ, повідомляє Диалог.UA.

Про обставини загибелі бурята Ошорова росіяни мовчать. Відомо лише, що він загинув під час "спецоперації" в Україні вже через 4 дні після повномасштабного вторгнення на чужу землю.

Окупант 15 років прослужив в Окремій лазівській червонопрапорній мотострілецькій бригаді ЗС РФ (військова частина №06705), мав звання прапорщика. Він орудував у Чеченській війні, а також у 2020 році тероризував Сирію у складі угруповання ЗС РФ.

Ошоров, як виявилося, був затятим українофобом. У соцмережах він образливо відгукувався про український народ, а також погрожував захопити всю Україну "максимум за 4 години".

Примітна деталь: судячи з безграмотних постів Ошорова, цей затятий захисник "руського світу" досить погано знав російську мову.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що похорон окупанта у "напівпервісних" умовах у РФ здивував Україну: "Спочатку хату свою пофарбуй".

Ми також писали, що танкіст ЗС РФ Малявін, який погрожував "не сюсюкатися" з українцями, перетворився на "вантаж 200". Його довелося впізнавати за ДНК.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини