17 травня 2022, 12:52

"Сталінські чистки" генералітету стартували у РФ: усунуті командири 1-ї та 6-ї армій – розвідка

Кремль демонстративно карає керівництво російської армії, з вини якого не вдалося захопити Україну.

"Сталінські чистки" генералітету стартували у РФ: усунуті командири 1-ї та 6-ї армій – розвідка

У найвищому керівництві російської армії почалися "сталінські чистки". Це результат поразки у війні, розв'язаної Кремлем проти України.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) на своєму офіційному каналі у Telegram вранці 17 травня.

"За час російсько-української війни жодне з тих стратегічних завдань, які пафосно проголосив Путін у промові 23 лютого, виконати не вдалося. "Непереможна та легендарна" армія виявилася ордою вбивць, мародерів, ґвалтівників і боягузів під керівництвом невміх і злодіїв", - повідомили розвідники.

За цим було неминуче - "чистки" у лавах генералітету у російській армії. Військових, мабуть, хочуть зробити крайніми у поразці.

Одними з перших постраждали командувач Чорноморського флоту ЗС РФ віце-адмірал Ігор Осипов, а також його заступник віце-адмірал Сергій Пінчук. Вони, згідно з даними ГУР МО, були усунені з посад і заарештовані після того, як ЗСУ "Нептунами" потопили ракетний крейсер "Москва".

Також своїх посад позбулися командувачі 6-ї армії Владислав Єршов, 1-ї танкової армії ЗВО генерал-лейтенант Сергій Кисіль. Їх покарали за "безпрецедентні втрати" у живій силі та техніці, а також за відправку на фронт строковиків.

Така ж доля спіткала командувача 22-го АК ЮВО у Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва, командира 103-ї бригади ЗС РФ Михайла Пономарьова.

У розвідці зазначили, що чистки лише посилили невдоволення у лавах Збройних сил РФ.

Раніше джерело у Москві повідомило про початок "зачистки" у керівництві РФ: "Сурков заарештований, Шойгу вибув із гри".

Ми також писали, що Путін провів серйозну "чистку" у лавах ФСБ – розслідувач Грозєв розповів деталі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини