17 травня 2022, 17:44

"Росіяни називають наших грибочками", – в ОРДЛО зростає ненависть до РФ через "спецоперацію"

На окупованому Донбасі почали "прозрівати" навіть сепаратисти через кровопролитну "спецоперацію".

"Росіяни називають наших грибочками", – в ОРДЛО зростає ненависть до РФ через "спецоперацію"

Росія використовує мирних чоловіків з ОРДЛО як гарматне м'ясо у війні з Україною. Про це сьогодні говорить уже не лише Київ, а масово пишуть мешканці невизнаних "Л/ДНР".

Промовистий лист вдови "мобілізованого" ДНРівця опублікував сепаратистський Telegram-канал "Бетмен ДНР". Публікуємо його повністю.

"Хочу розповісти про своє горе, щоб люди знали правду. Мій чоловік - простий працівник. Відправлено 14 березня до розподільника в/ч 08805 м. Макіївки. 27 березня було відправлено до Маріуполя. 28 березня рано вранці написав СМС, повідомивши, що він на 3-й лінії оборони.

Цілий місяць я шукала чоловіка, сподіваючись, що він живий, що просто нема зв'язку. Військова частина 08805 мені брехала по телефону. Та й коли приїжджала, не пускали… Не повідомляли, де він служить. Наприкінці квітня сказали, що його тут немає, що він біля Херсона. І коли я вже сама знайшла чоловіка e морзі Маріуполя, я повідомила, що він загинув. Але у списках його не було як загиблого та пораненого. Частина мене запитала: "А ДЕ ВІН СЛУЖИВ?"

За розповідями товаришів по службі, забрати з місця загибелі його не було можливості, тому що там йшли бої. Скільки часу чоловік пролежав там, невідомо. Частина не веде облік вбитих, поранених і зниклих. Не повідомляють правди рідним, щоби не було паніки.

Наша сім'я сама шукала свого рідного, обдзвонюючи морги Маріуполя, Мангуша. Знайшли його наприкінці квітня. 21 квітня був акт розтину. Але ніхто не вважав за потрібне повідомити рідних, що він там лежить. Як сказали працівники моргу, ЦЕ НЕ ВХОДИТЬ В ЇХНІ ОБОВ'ЯЗКИ.

Наші рідні лежать у мішках під парканами у Калініна (лікарня окупованого Донецька – ред.), у Макіївці тощо по 1-2 місяці, і НІХТО їм (родичам – ред.) про це не повідомляє. Бідолашні матері, дружини, діти мають оглядати всі трупи, що перебувають у моргах, шукаючи своїх рідних. За що нам, жінкам Донбасу, ще й це терпіти!

8 років нас убивали, працювали за копійки як раби, а тепер ще знищили наших чоловіків! Йде цілеспрямоване знищення чоловічого населення Донбасу.

Мене знайшли його хлопці, які поважали чоловіка, товаришували, але їм пощастило – залишилися живі. Вони повідомили, що 27 березня через півгодини після приїзду до Маріуполя вони одразу вступили у бій. Наші чоловіки, сини без військового досвіду, без захисного обладнання були просто викинуті відразу у бій!

Яка третя лінія оборони? 31 березня мій чоловік загинув, і з ним багато чоловіків також. Чоловіків звідти поступово виносять.

Їх там називають "грибочками". Вони мають лише каски. І їх косять, як грибочки. За допомогою наших недосвідчених хлопців виявляють вогневі точки супротивника.

Тепер до ненависті до України додалася й ненависть до "ДНР" і Росії за те, що використовують наших рідних як мішені. Скільки є добровольців, які бажають воювати! Навіщо треба було мобілізувати простих роботяг і цілеспрямовано та бездумно їх відправляти на смерть?!"

Раніше Діалог.UA повідомляв, що дружини мобілізованих із ОРДЛО влаштували бунт у Луганську: "Багато вбитих, їх розбили повністю!"

Ми також писали, що оприлюднено листа вдови "мобілізованого" з Горлівки: "Пушилін і РФ влаштували геноцид, хто за це відповість?"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини