17 травня 2022, 10:09

Військові РФ, які не задіяні у "спецоперації", масово скуповують липові довідки – джерело

Російські військовослужбовці шукають способів уникнути відправки на війну з Україною.

Військові РФ, які не задіяні у "спецоперації", масово скуповують липові довідки – джерело

У лавах військовослужбовців ЗС РФ, які ще не задіяні у так званій "спецоперації" в Україні, панують панічні настрої. Вони масово шукають способи, як уникнути відправлення на фронт.

Про це у своєму блозі у Telegram повідомив відомий український журналіст Роман Цимбалюк, посилаючись на російські джерела.

За його даними, останнім часом у РФ особливою популярністю користуються липові медичні довідки.

"Надходить багато інформації про те, що військові у пунктах постійної дислокації купують медичні довідки, які свідчать про неможливість виконувати бойові завдання", - розповів журналіст.

Деякі російські військові вдаються навіть до самокаліцтва у тому випадку, якщо не можуть знайти у себе серйозну хворобу або придбати довідку. Особливою популярністю користується перелом руки.

Варто зазначити, що армія РФ зазнає у війні з Україною дуже тяжких втрат. За два з половиною місяці активних бойових дій лише загиблих солдатів у РФ понад 27 тисяч, згідно з офіційними даними українського Генштабу. Потік цинкових трун іде у РФ безперервно.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що переляканий і деморалізований окупант розповів про втрати в Україні, перехоплення: "Психіці все вже".

Ми також писали, що з появою "Байрактара" ЗСУ у російських військових почалася паніка.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини