17 травня 2022, 08:22

The Guardian: знайдено винуватця провалу "спецоперації" РФ проти України

Путін дуже захопився війною в Україні, що головні рішення приймає на рівні "полковника або навіть бригадного генерала".

The Guardian: знайдено винуватця провалу "спецоперації" РФ проти України

Західні ЗМІ, посилаючись на дані розвідки, повідомляють, що президент РФ так захопився війною в Україні, що навіть нібито сам керує пересуванням своєї армії.

16 травня журналісти The Guardian випустили статтю про те, що Путін нібито особисто керує війною в Україні, "допомагає" своїй армії просуватися углиб країни.

При цьому західні ЗМІ запевняють, що Путін і надалі радиться з начальником Генштабу ЗСУ Валерієм Герасимовим, навіть попри провал на Ізюмському напрямку.

Джерело повідомляє, що глава РФ дає вказівки Герасимову на рівні "полковника чи бригадного генерала". Підтвердити інформацію від західних журналістів неможливо, однак вона ґрунтується на даних, отриманих від західної розвідки.

Не виключено, що саме тому російська армія за 82 дні війни не здобула жодних перемог на полі бою, а всі території, які РФ окупувала, ЗСУ здавали без бою.

Зазвичай у російській армії накази йдуть згори донизу, коли генерали передають накази командирам рангом нижче. Проте невдале вторгнення в Україну призвело до того, що російські генерали змушені були виїжджати до зони бойових дій, саме тому ЗСУ вдалося ліквідувати щонайменше 12 генералів ворожої армії.

Ексгенерал британської армії Бен Баррі наголосив, що глава держави має займатися політикою, а не "занурюватися у справи війни".

Раніше ми повідомляли, що 16 травня на Сєверодонецькому напрямку російська армія втратила на полі бою ЗРК "Тор" і літак "Су-24".

Нагадаємо, під час 20-го удару по Чорнобаївці ЗСУ знищили ворожу колону з паливно-мастильними матеріалами, а також відправили на концерт до Кобзона 29 окупантів.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини