16 травня 2022, 12:59

Кремлівський політолог Марков визнав провал РФ: "Жодної капітуляції України не відбувається"

Кремлівський політолог Марков визнав, що план воєнної операції Путіна в Україні повністю провалився.

Кремлівський політолог Марков визнав провал РФ: "Жодної капітуляції України не відбувається"

Близький до Кремля російський політолог Сергій Марков в інтерв'ю росЗМІ визнав, що вторгнення на територію України є для Росії повним провалом. Марков зізнався, що росіяни розраховували на швидку операцію, яка мала викликати паніку в української влади з подальшою зрадою її з боку ЗСУ, проте нічого цього насправді не сталося.

План Кремля повністю провалився, а український народ і армія згуртувалися навколо Зеленського перед російською окупацією.

"ЗСУ повністю лояльні виявились київському режиму. Більше того, жодної капітуляції не відбувається, ніхто не переходить на бік Росії взагалі. Це, можна сказати, був майже провал", - сумно констатував він.

Марков визнає, що російська армія зазнала тяжких втрат, оскільки окупанти рухалися без техніки та супроводу. Більше того, згодом після розгрому росіяни змушені були відступити з Київської, Чернігівської та Сумської областей.

Коментуючи визнання кремлівського політолога, український журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що внаслідок військового вторгнення російської армії навіть раніше лояльні до РФ люди зненавиділи росіян.

"Ці ідіоти дійсно думали, що їх тут зустрічатимуть із квітами. Але тут не тільки ніхто не перейшов на їхній бік, а, навпаки, від них відвернулися навіть ті, хто раніше симпатизував Росії. І нічого з цим зробити вже не вийде. Росію в Україні ненавидять, і жодною зброєю це не змінити", - наголосив Казанський.

Раніше бійці 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" показали нищівний удар по позиціях російських військ під Ізюмом, внаслідок якого згоріли танки супротивника.

У свою чергу, 8-й полк спецназу спільно з бійцями Нацгвардії та СБУ знищив захоплений росіянами залізничний міст, який з'єднує Рубіжне та Сєверодонецьк.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини