16 травня 2022, 10:18

"Але це ще квіточки", – Злий Одесит розповів, що залишилося від підрозділів РФ після розгрому від ЗСУ

Тяжкі втрати російської армії безпосередньо позначилися на складі військових підрозділів, у яких не вистачає живої сили.

"Але це ще квіточки", – Злий Одесит розповів, що залишилося від підрозділів РФ після розгрому від ЗСУ

Після серії важких втрат на території України російська армія посилює дефіцит не тільки зброї, а й живої сили. Відразу у кількох батальйонно-тактичних групах окупантів наявність солдатів після масової загибелі товаришів по службі у рази нижче, ніж того вимагає стандартна армійська комплектація.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт і блогер Олександр Коваленко (пише під ніком Злий Одесит), відзначаючи активну демілітаризацію російської армії внаслідок тяжких втрат в Україні.

"У російських окупантів гострий дефіцит уже не тільки ракет, а й того ресурсу, який завжди був у наявності та про який російські генерали говорили: "Баби ще народять". Так, наприклад, у БТГр 255-й МСП (Волгоград) зараз комплектація всього 22%, у той час як за штатом у цій БТГр має бути 545 військовослужбовців, у наявності лише 118, причому гострий некомплект офіцерського складу, зі штатних 52 всього 22.

Але це ще квіточки. У БТГр 33-й МСП (Камишин) комплектація і зовсім 7% від штатної. Так, якщо за штатом у ній має бути 383 військовослужбовці, то нині їх 28! 3 офіцери та 25 солдатів!" - пише Коваленко.

За його словами, російська армія на території України швидко втрачає свій ресурс і демілітаризується.

"Демілітаризація російської армії продовжується!" – зазначає він.

Нагадаємо, це вже не перша безуспішна спроба російських військ форсувати річку Сіверський Донець. 9 травня влада Луганщини повідомила, що українські військові розбили переправу та важку техніку окупантів у районі Білогорівки.

Окрім того, українська артилерія знищила ще одну колону російських військ на Донбасі. Відповідне відео напередодні опублікував фонд "Повернись живим".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини