15 травня 2022, 21:42

Розібрали на гайки: бійці 93-ї бригади ЗСУ показали знищення російських танків під Ізюмом

Українські військові проводять успішні атаки на позиції російської армії у Харківській області.

Розібрали на гайки: бійці 93-ї бригади ЗСУ показали знищення російських танків під Ізюмом

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Збройних сил України завдали нищівного удару по позиціях російських військ на Харківщині.

У Мережі опубліковано відео, де показано знищення російського танка "Т-72Б3".

"93-а ОМБр "Холодний Яр" випаровує російські танки під Ізюмом. Розібрали на гайки Т-72Б3. Для тих естетів, хто питав, як воно так виходить, коли побачив фото. При попаданні танк трохи рухався, тому механік водій додому не поїде.У жодному вигляді й стані. Нема чого збирати навіть у майонезну банку. А двоє втекли, хоча незрозуміло, вижили чи ні після детонації БК, хоча якщо вижили, то багато цікавого розповідатимуть своїм колегам "асвобадителям"", - написав українська волонтер Роман Доник на своїй сторінці у Facebook, коментуючи роботу ЗСУ з ворожої техніки.

Нагадаємо, напередодні голова Харківської ОДА Олег Синегубов повідомив, що українські війська перейшли у контрнаступ на Ізюмському напрямку. Понад місяць російська армія намагалася тут прорвати українську лінію оборони, щоб узяти у кліщі угруповання ЗСУ на Донбасі.

У свою чергу, радник голови МВС Вадим Денисенко розповів, що українські військові підійшли впритул до державного кордону у Харківській області. При цьому окупантам вдалося підірвати кілька мостів, що може сповільнити поступ ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини