15 травня 2022, 10:42

Дружини мобілізованих у "ЛНР" вчинили скандал і розповіли, що армія РФ зробила з їхніми чоловіками на Харківщині

У "ЛНР" дружини мобілізованих бойовиків вчинили скандал, оскільки російські військові покинули їхніх чоловіків під час відступу на Харківщині.

Дружини мобілізованих у "ЛНР" вчинили скандал і розповіли, що армія РФ зробила з їхніми чоловіками на Харківщині

На території населеного пункту Ровеньки (зона окупованої частини Луганської області, "ЛНР") дружини мобілізованих чоловіків організували мітинг під місцевим військкоматом і вчинили скандал. З'ясувалося, що російська армія під час відступу з території Харківської області кинула мобілізованих найманців напризволяще.

Фрагмент відео стихійного мітингу із посиланням на дані журналіста та блогера Дениса Казанського публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Зневірившись, жінки спробували зв'язатися з військовою частиною окупаційної адміністрації ОРЛО по телефону.

"Росіяни з технікою поїхали, вони кинуті! Командування не знає, що вони там перебувають. Потрібно донести інформацію, що наші резервники кинуті! Російські війська поїхали!" - кричить у телефон жінка, звертаючись до одного з військових чиновників "ЛНР".

У відчаї присутні збираються зв'язатися з головою Луганської окупаційної адміністрації Пасічником, проте співрозмовник відрізає, заявляючи, що це неможливо, і пропонує "звернутись у письмовій формі".

Коментуючи відео, Казанський зазначає, що Росія вкотре показала: жителі окупованої частини Донбасу для Кремля не мають жодної цінності.

"Як я вже не раз писав, жителі Донбасу для російської влади просто дешевий витратний матеріал, який нікому не шкода", – зазначив він.

Раніше, 9 травня, під Харковом ліквідували групу військових, мобілізованих із Донбасу.

Нагадаємо, 4 травня ексглава адміністрації президента України Валерій Чалий заявив, що якщо Росія почне мобілізацію, то наступним кроком буде запровадження воєнного стану.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!! Автор: Марк Ворошилов

Останні новини