11 травня 2022, 14:29

Віктор Андрусів озвучив терміни, коли у російської армії настане критична ситуація

Віктор Андрусів повідомив, що російські війська не виконали жодного свого плану у війні з Україною і зовсім скоро їхня ситуація буде критичною.

Віктор Андрусів озвучив терміни, коли у російської армії настане критична ситуація

Радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів зазначив, що російська армія не виконала жодного плану так званої військової спецоперації в Україні. Наразі війська РФ застрягли на кордоні Ростовської області та не мають намірів і сил рухатися далі. Натомість вони концентруються на Ізюмському напрямку. Про це політик заявив в ефірі "24 каналу".

За словами Андрусіва, росіяни посилюватимуть східний напрямок, адже їхнє ключове завдання – це завершити оточення наших сил у зоні ООС.

"Але насправді війська у них вже досить виснажені, – сказав радник міністра. – Взагалі я очікую, що за тиждень, максимум 10 днів у них буде критична ситуація. Зараз у них надзвичайно велика кількість тих, хто відмовляється йти атакувати". Саме тому Кремль перекидає найвище командування безпосередньо на лінію фронту, щоб ті мотивували бійців іти в атаку.

"Російську армію дуже деморалізує те, що жодне завдання не виконане", – пояснив Віктор Андрусів. Також, на його думку, російські війська вже незабаром змінять свою тактику.

"Просування відбувається ціною стирання з лиця землі населених пунктів, коли нашим солдатам уже нема де оборонятися. Це триває тижнями. Вони не зможуть фізично так воювати, тому я очікую, що через тиждень, максимум 10 днів вони змінять свою тактику. Я називаю це "повзуча окупація". Вони перестануть атакувати по всіх фронтах, а будуть дуже повільно зосереджуватися на кожному конкретному пункті", - зазначив експерт.

Нагадаємо, п'ять російських губернаторів залишили пости, проте причини не розголошуються.

Також путінський пропагандист Сергій Марков публічно визнав слабкість російської армії.

Раніше Олексій Бурлаков розповів про потенційних наступників Володимира Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Дарья Александрова

Останні новини