9 травня 2022, 15:18

Ще один офіцер армії РФ з Ізюма раптово потрапив на фото у "Безсмертному полку"

Стало відомо про ліквідацію ще одного офіцера російської армії на території України, при цьому загиблих вже використовують при проведенні "Безсмертного полку".

Ще один офіцер армії РФ з Ізюма раптово потрапив на фото у "Безсмертному полку"

Російська армія продовжує зазнавати тяжких втрат на території України, масово втрачаючи офіцерський склад. У соціальних мережах повідомляють про загибель старшого офіцера, підполковника Олександра Блінова з Волгограда, якого було ліквідовано на території України 15 березня.

На повідомлення у регіональному волгоградському виданні "Блокнот" звернув увагу український блогер із Донбасу Necro Mancer.

"У Олександра залишилася сім'я. Для нас це просто шок і потрясіння", - повідомили російські журналісти з посиланням на коментар друга сім'ї загиблого окупанта.

У російського офіцера вдома залишилися дружина та троє дітей: 15-річний син і дві доньки у віці 24 та 10 років.

Більш того, Necro Mancer, який активно веде моніторинг соціальних мереж на предмет втрат російських військ території України, відзначив ще один примітний факт у зв'язку із загибеллю військових РФ: фото загиблого раніше на околицях міста Ізюма російського окупанта Дмитра Топтуна сьогодні, 9 травня, було помічено на так званому "Безсмертному полку" у Рязані.

Топтун, БМП якого ЗСУ підірвали з ПТРК, отримав смертельні поранення під час вибуху та загинув на території Харківської області.

Дима Топтун уже на палке в Рязани https://t.co/wzxcbQ8xU3 #потерьнет #всрф #груз200 pic.twitter.com/SaNPdpUGxv

— Necro Mancer (@666_mancer) May 9, 2022

Раніше російська сторона підтвердила знищення гелікоптера зі спецназом РФ на острові Зміїний під час спроби десантування.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини