6 травня 2022, 12:54

Скоро вирушить слідом за "Москвою": ЗСУ завдали удару по "Адміралу Макарову"

ЗСУ підбили в акваторії Чорного моря черговий російський фрегат "Адмірал Макаров".

Скоро вирушить слідом за "Москвою": ЗСУ завдали удару по "Адміралу Макарову"

Сьогодні, 6 травня, одеські ЗМІ повідомили, що українські захисники підбили черговий російський фрегат. Йдеться про "Адмірала Макарова", на борту якого є ракети класу "Калібр".

Telegram-канал "Думська" повідомляє, що удар по фрегату був зроблений рано-вранці, оскільки о 4:00 біля "Адмірала Макарова" були рятувальні кораблі.

Джерело повідомляє, що у небі також було помічено російського літака-розвідника.

Цього ж дня у прес-службі Генштабу ЗСУ повідомили, що протягом доби ЗСУ знищили серед іншої військової техніки й один корабель. Не виключено, що йшлося саме про фрегат "Адмірал Макарова".

"Адмірал Макаров" входить до проекту "11356Р", до ЧФ ВМС РФ і базується у Севастополі. Був названий на честь уродженця Миколаєва Степана Йосиповича Макарова та збудований у Калінінграді у 2012 році. Екіпаж корабля складає 180 осіб. Може 30 діб перебувати у стані автономного плавання.

У 2019 році до сирійського порту Тартус на базу ЗС РФ доставив одну з ікон. На борту є ракети класу "Калібр". Брав найактивнішу участь у війні проти України, обстрілюючи міста з Чорного моря.

Інформацію про фрегат підтвердив народний депутат Олексій Гончаренко. При цьому він наголосив, що "Адмірал Макаров" ще не вирушив слідом за "Москвою".

Раніше ми повідомляли, що американська розвідка надала Києву всі необхідні дані, щоб ЗСУ завдали прицільного удару по крейсеру "Москва".

Нагадаємо, батько одного зі зниклих безвісти моряків з "Москви" обурений відпискою з Генпрокуратури РФ щодо того, нібито крейсер не брав участі у війні проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини