6 травня 2022, 09:20

Російські окупанти спробували пояснити непереможність українських солдатів фейком про таблетки зі США

Кремлівські ЗМІ склепали черговий фейк про українську армію, намагаючись пояснити провали путінської орди.

Російські окупанти спробували пояснити непереможність українських солдатів фейком про таблетки зі США

Армія РФ, яка програє бій за боєм в Україні, боїться визнавати, що ЗСУ непереможні, тому за допомогою своїх пропагандистів вигадує фейки. Абсолютним абсурдом є дезінформація про те, що українські солдати не відчувають болю, адже нібито приймають "пігулки, які виробляють в американських лабораторіях".

Фейковий сюжет РІА "Новини" показали у Telegram-каналі "Маршал".

Кремлівські фейкоплети розповіли про якийсь вигаданий бойовий анестезуючий засіб, який нібито використовують ЗСУ. У сюжеті показали розсип різнокольорових пігулок, які нічого не доводять, але правда десь недалеко, особливо з огляду на звичку кремлівських ЗМІ та політиків звинувачувати Україну у тому, що робить сама Росія. Ймовірно, показаним БАС користуються саме російські окупанти, а звинувачують у цьому українських військових.

Пропагандисти РФ стверджують, що із зазначеними пігулками солдати нібито можуть йти "з автоматом на танк" і "не відчувати, коли по них стріляють". На досвіді армії Путіна ЗМІ, мабуть, добре знайомі із ефектом описаного засобу.

Нагадаємо, абсурдні фейки – це стиль не лише російських ЗМІ, а й російської влади, як показав глава МЗС РФ Сергій Лавров, назвавши представників єврейської нації "антисемітами".

У відповідь Лаврову ортодоксальні євреї розтоптали триколор Росії, піднявши український прапор.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Павел Приходько

Останні новини