5 травня 2022, 11:53

У Пентагоні озвучили цілі РФ щодо Харкова

Росія не відкинула планів із захоплення Харкова, навіть незважаючи на той факт, що ЗСУ перейшли у контрнаступ.

У Пентагоні озвучили цілі РФ щодо Харкова

Незважаючи на те, що ЗСУ з кожним днем у ході контрнаступу відсувають ворожі війська все далі від Харкова, окупанти ще мають у планах захоплення обласного центру.

З моменту вторгнення російської армії до України окупантам вдалося захопити лише один обласний центр – Херсон. Намагання захопити Київ і Харків успіхом не увінчалися. Таку думку озвучив речник Пентагону Джон Кірбі під час вчорашнього брифінгу.

Учора, 4 травня, Кірбі завив, що, незважаючи на контрнаступ ЗСУ, ворог не відкинув плани із захоплення Харкова. У Міноборони США наголосили, що ЗСУ ніколи не здавали Харків і не зроблять це у майбутньому. Саме тому вони й перейшли у контрнаступ, щоб відкинути окупантів якнайдалі від обласного центру.

Тільки за останні дві доби ЗСУ вдалося відкинути російські війська на 48 км від Харкова. Щодня українські захисники звільняють населені пункти на Харківщині.

Проте, заявляє Кірбі, це зовсім не означає, що окупанти відкинули плани захоплення Харкова. Якщо подивитися на карту, то там можна побачити велике місто, яке знаходиться на північному заході Донбасу. Це великий промисловий центр, який є ласим шматочком для армії Путіна, заявили у Пентагоні.

Російська армія переключила свою увагу на Ізюмський напрямок, щоб спробувати прорвати оборону ЗСУ та вийти до Краматорська та Слов'янська.

Раніше у Пентагоні похвалили ЗСУ, які протягом двох діб змогли перейти у контрнаступ під Харковом і відтіснити ворога на 40 км від обласного центру.

Нагадаємо, 2 травня у районі населеного пункту Старий Салтов на Харківщині ЗСУ розгромили ворожі війська.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини