4 травня 2022, 12:20

У Фінляндії урвався терпець – до кордону з Росією перекидають танки Leopard, відео

Фінляндія 3 травня показала Росії, що має військову техніку, – до кордонів країни-окупанта відправили танки.

У Фінляндії урвався терпець – до кордону з Росією перекидають танки Leopard, відео

Загрози Росії змусили Фінляндію рухати війська до кордонів. Так, Сили оборони Фінляндії перекинули танки Leopard до кордонів із країною-окупантом. На відео показали пересування залізничних потягів з танками Leopard.

Відео із Фінляндії 3 травня показали у Telegrm-каналі "Українського Діалогу".

У країні і раніше, 13 квітня, заявляли про готовність до війни з Росією, відзначаючи наявність 280 тисяч резервістів і суттєві вкладення у винищувачі F-35.

Саме РФ першою почала виявляти агресію щодо Фінляндії, перекинувши важку військову техніку (імовірно, система ППО чи ЗРК) до її кордонів. Відео 12 квітня опублікували у Мережі. На дорожньому покажчику був чітко помітний напис "Гельсінкі" та "Калініна".

Цього ж дня Швеція та Фінляндія вкотре озвучили плани вступу до НАТО. Глава фінського уряду Санна Марін при цьому зазначала, що Фінляндія вирішуватиме питання про входження до Північноатлантичного Альянсу самостійно.

Нагадаємо, 16 квітня у Мережі з'явилося відео з тракторами, що рухаються у бік Санкт-Петербургу, це породило жарти, що "тракторні війська" їдуть захоплювати танки російських окупантів за прикладом України.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини