4 травня 2022, 08:16

На Ізюмському напрямку ЗСУ знищили багато ворожої техніки, включаючи і РЛС з підсвічуванням цілей

У районі села Веселе на Харківщині артилеристи ЗСУ змогли знищити РЛС 9С36.

На Ізюмському напрямку ЗСУ знищили багато ворожої техніки, включаючи і РЛС з підсвічуванням цілей

Вчора, 3 травня, у Мережі з'явилися кадри роботи артилеристів ЗСУ у районі села Веселе на Ізюмщині. У цьому окупованому селі російські війська зробили базу постачання, постачаючи снаряди та паливо окупантам, які намагаються вийти до Слов'янська.

Сьогодні, 4 травня, волонтер Роман Донік поділився подробицями артилерійського удару українських захисників на базі постачання ворога у селі Веселе, інформує "Український Діалог".

Як виявилося, ЗСУ знищили не тільки машини з пальним, а й РЛС 9С36 - це станція радіолокації з підсвічуванням цілей і наведенням ракет для систем "Бук-М2".

Також на металобрухт перетворилися дві БМП-6, один БТР, 30 автотранспортів, а також на концерт до Кобзону вирушили одразу 42 російські військовослужбовці.

При цьому Донік також повідомив, що і ворог не спить. Минулої доби на Ізюмському напрямку ворог завдав по позиціям ЗСУ два авіаційні удари й один ракетний. Також було скоєно 38 артилерійських обстрілів. Ворог оборону не прорвав, а на деяких напрямках ЗСУ потихеньку, але добре тиснуть на позиції ворога, переходячи у контрнаступ.

Також 3 травня у районі Байраків на Харківщині ЗСУ знищили три БМП ворога.

Раніше ми повідомляли, що 3 травня за 40 км від Ізюму у районі села Веселе добре відпрацювала артилерія ЗСУ. У результаті ворог втратив цілу колону постачання, залишившись без палива.

Нагадаємо, 3 травня на Запорізькому напрямку ворог намагався піти у наступ, але зазнав невдачі. У результаті до лікарні окупованої Горлівки привезли одразу 100 трупів окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини