3 травня 2022, 08:05

Розвідка дізналася про дві "божевільні ідеї" РФ в Україні: "Зараз намагаються відтворити"

Російські окупанти встановлюють на захоплених теренах України свою владу, щоб реалізувати другий пункт плану Кремля.

Розвідка дізналася про дві "божевільні ідеї" РФ в Україні: "Зараз намагаються відтворити"

США отримали "надто варті довіри" розвіддані про наміри Росії анексувати ОРДЛО "десь у середині травня" і створити так звану "Херсонську народну республіку".

Про це заявив посол США в Організації з безпеки та співробітництва у Європі Майкл Карпентер.

За словами чиновника, зараз загарбники викрадають місцевих чиновників в окупованих містах, щоб посадити лояльні до політики Кремля групи колаборантів. Населені пункти, які тимчасово перебувають під їх контролем, позбавлені можливості отримувати достовірну інформацію про те, що відбувається. Таким чином людей готують до проведення фіктивних референдумів.

Керівник Головного управління розвідки при Міноборони України Кирило Буданов підтверджує інформацію про те, що росіяни готували псевдореферендум у Херсоні. Плебісцит мав відбутися 27 квітня, але через кадровий голод ця афера не вдалася.

Тепер Москва має намір реалізувати одну із двох ідей. Перша - відтворити "Таврійську губернію". До її складу мали увійти Крим, Херсонська область, частина Миколаївщини, Донецької області та Запоріжжя.

Друга ідея - так зване "Небесне місто". Йдеться про Одеську область, Херсонську область, частину Миколаївської області, місто Дніпро та частину Донецької області.

"Ось ці дві божевільні ідеї, які вони всерйоз для себе сприймають і зараз намагаються відтворити", – уточнив Буданов.

До цього Буданов озвучив два можливі сценарії завершення війни в Україні. Обидва передбачають кардинальні зміни у Росії та деокупацію всіх земель. Щодо майбутнього Путіна, то власними імперськими амбіціями він загнав себе у кут.

Президент України попередив, що окупанти стягують сили до Дніпропетровської області, можливо, вони спробують атакувати населені пункти цієї області. Міський голова Дніпра Борис Філатов визнає, що місто готово до зустрічі з окупантами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини