2 травня 2022, 15:53

Тисячі тіл російських окупантів везуть "маленькими пачками" ночами, щоб не лякати родичів

Солдат армії РФ підтвердив, що у неї тисячі загиблих, а "вантаж 200" відправляють невеликими частинами.

Тисячі тіл російських окупантів везуть "маленькими пачками" ночами, щоб не лякати родичів

Командування армії РФ бреше своєму народу, приховуючи кількість військових-окупантів, які загинули у війні з Україною. Рашисти роблять це найпростішим шляхом: везуть тіла загиблих невеликими партіями та лише ночами.

Про це заявив російський солдат у телефонній розмові, перехопленій СБУ 2 травня, аудіозапис опублікували у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

Російський солдат розповів, що сьогодні мають впізнати тіло якогось "Макійовича", потім його відправлять у РФ. Співрозмовник зазначав, що дружина загиблого нервує та шостий день чекає на тіло. Військовий пояснив, що "вантаж 200" везуть "маленькими партіями" через Джанкой, щоб не лякати родичів окупантів у РФ.

Військовий путінської армії додав, що з його взводу у 100 осіб залишилося не більше 22. Тільки 9 з цієї кількості написали "відмову", решта або заліковують рани, або повернуться до Росії лише у цинкових трунах.

Нагадаємо, 29 квітня "Український Діалог" показав відео, на якому окупант Путіна хвалився у Маріуполі, що виконав завдання на "5+", наступної миті стався вибух, і російського солдата було ліквідовано.

Того ж дня інший окупант зізнався у телефонній розмові, що тілами його товаришів по службі забитий ангар, а представники Дагестану та Чечні тікають з України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини