2 травня 2022, 14:52

Мисливці на "Орланів": бійці "Закарпатського легіону" приземлили ворожий дрон

Бійці "Закарпатського легіону" збили черговий російський безпілотник "Орлан-10".

Мисливці на "Орланів": бійці "Закарпатського легіону" приземлили ворожий дрон

Сьогодні, 2 травня, бійці 128-ї ОГШб "Закарпатський легіон" змогли збити найновіший російський безпілотник "Орлан-10". Відомо, що ворожий дрон було знищено за допомогою ПЗРК.

Інформацію підтвердили у прес-службі бригади. Також у Мережі було викладено доказ – момент падіння дрону, інформує "Український Діалог".

На кадрах видно білий шлейф, який тягнеться за "Орланом", після чого падає з висоти та голосно вдаряється об землю.

Російський дрон має камеру огляду 360 градусів. Також його максимальна висота – 5 метрів. Відомо, що окупанти за допомогою "Орлана" не лише проводять розвідку та коригують вогонь своєї артилерії за позиціями ЗСУ, а й глушать мобільний зв'язок. У повітрі дрон може бути до 18 годин.

Нещодавно бійці із "Закарпатського легіону" вже знищили один "Орлан-10", за допомогою якого ворог обстрілював позиції ЗСУ та села.

Раніше ми повідомляли, що на Харківщині бійці із СЗГ ЗСУ змогли знищити чотири бронемашини ворога, а також завдали прицільного удару по бліндажу.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри з-під Чорнобаївки, на яких можна побачити густий чорний дим. Не виключено, що ЗСУ знову завдали по аеродрому вогонь.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини