2 травня 2022, 07:54

Клімкін розповів, за яких умов США можуть відправити свої війська захищати Україну

Павло Клімкін прокоментував важливу для України у період війни резолюцію, яку було внесено до американського Конгресу.

Клімкін розповів, за яких умов США можуть відправити свої війська захищати Україну

Українська телеведуча порадувала українців інформацією із США. Стратегічний партнер не лише надає потрібне озброєння, а й спробує допомогти іншим не менш дієвим способом, якщо за нову резолюцію проголосують конгресмени.

Коментарі Павла Клімкіна щодо свіжої інформації від США можна почути на каналі YouTube.

Ведуча "24 канали" розповіла про те, що до Конгресу США було внесено резолюцію, в якій йдеться про можливість перекидання частини збройних сил Америки в Україну. У документі чітко прописані випадки, за яких президент США зможе це зробити, а саме, йдеться про посилення агресії проти України.

Телеведуча зачитала дослівно, коли американські військові зможуть допомогти своїм колегам з України: "Тут написано: "У разі якщо РФ використовує хімічну, біологічну або ядерну зброю на території України, президент США має право розпоряджатися Збройними силами Сполучених Штатів так, як він вважає за необхідне та доречне для захисту інтересів безпеки щодо України та допомоги у захисті та поновленні цілісності України"".

Висловити свою точку зору щодо почутого ведуча "24 канали" запросила міністра закордонних справ України з 2014 по 2019 роки. Павло Клімкін повідомив, що цей крок обговорювався, до нього ретельно готувалися, оскільки влада США зрозуміла: "розмовляти з Путіним можна тільки з позиції сили".

Павло Клімкін упевнений, що Конгрес, найімовірніше, виявить одностайність і проголосує за цю резолюцію, а це важливо для України. На думку експерта, у документ варто внести поправку, упустивши фразу зі зброєю масової поразки, щоб Джо Байден отримав право направити війська в Україну за найменшого посилення агресії з боку Росії.

Раніше Павло Клімкін нагадав світовим лідерам про моральну відповідальність за геноцид українців.

Нагадаємо, Павло Клімкін висловив думку про позицію країн Заходу та Сходу щодо Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини