2 травня 2022, 07:40

"Підтягують сили", – Зеленський назвав новий напрямок для можливого удару Росії

Російські війська можуть спробувати атакувати Дніпропетровську область: противник накопичує сили на цьому напрямку.

"Підтягують сили", – Зеленський назвав новий напрямок для можливого удару Росії

Російські окупаційні війська підтягують сили на півдні, щоб спробувати здійснити наступ на населені пункти Дніпропетровської області.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у новому зверненні.

Глава держави зазначив, що потенційне захоплення території Депропетровщини могло б бути стратегічним успіхом РФ у цій війні.

У Генштабі ЗСУ також повідомили у неділю, що із тимчасово окупованих районів Херсонської області посилилися вогневі атаки на населені пункти сусіднього регіону. За даними відомства, основні зусилля ворожі війська зосередили на Криворізькому напрямку. Окупанти завдавали артилерійських ударів по позиціях української армії у районі Таврійського, Оскокорівки, Трудолюбівки та Князівки.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул уточнив, що лінія бойових зіткнень знаходиться за 50 км від міста. Протягом тижня окупаційні війська робили неодноразові спроби штурмових дій у Криворізькому напрямку з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області, але всі атаки ворога були відбиті українськими військовими. На сьогоднішній день ситуація у Кривому Розі та Криворізькому регіоні повністю контролюється ЗСУ.

Раніше мер Дніпра Борис Філатов, коментуючи плани Росії із захоплення Дніпропетровської області, заявив про готовність українських військових до зустрічі з окупантами. За словами градоначальника, все місто і вся область вірять у ЗСУ та тероборону.

Нагадаємо, зараз основні зусилля супротивника зосереджені на спробах виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, проте суттєвого успіху російські війська тут не мають.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини