29 квітня 2022, 20:29

Пентагон: битви на Донбасі стануть "ножовим боєм" і можуть затягнутися

У США вважають, що Росія на кілька днів відстає від графіка військових операцій на Сході України.

Пентагон: битви на Донбасі стануть "ножовим боєм" і можуть затягнутися

Бої на Донбасі будуть потенційним "ножовим боєм" і можуть затягнутися через наземні зіткнення та застосування далекобійної зброї. Нині Росія відстає на кілька днів від графіка своїх військових операцій на Сході України.

Про це пише американський журналіст Джек Детч у своєму Twitter-акаунті з посиланням на заяви високопосадовця Пентагону.

В американському оборонному відомстві вважають, що російські війська намагаються не відриватися від сил тилового забезпечення, боячись жорсткого опору з боку української армії.

Зараз окупанти намагаються просуватися від Ізюма у бік Донбасу, розраховуючи підійти до Краматорська та Слов'янська. Перед проведенням наземних операцій російська армія використовує артилерію й авіацію.

Після того, як окупанти зосередили свої зусилля виключно на Донбасі, їх втрати зменшилися, хоча цифри ще залишаються досить високими. Українська сторона також має втрати, але вони не такого масштабу, як РФ, уточнило джерело.

У Пентагоні також звертають увагу, що Росія намагається атакувати українські підприємства з виробництва зброї. Таким чином військова допомога Заходу набуває ще більшої актуальності для України.

Крім того, співрозмовник повідомив, що американська влада не вірить у загрозу застосування Росією ядерної зброї попри нещодавнє посилення риторики Москви.

Раніше у Пентагоні заявили, що російський наступ на Донбасі протікає повільно та нерівномірно через опір з боку ЗСУ та проблеми з логістикою в окупантів. Підрозділи військ РФ не можуть просунутися більш ніж на кілька кілометрів на добу.

Нагадаємо, в ОПУ спрогнозували, що наступ російської армії на Донбасі триватиме два-три тижні, після чого вона вичерпає всі свої резерви.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини