29 квітня 2022, 17:54

ЗСУ доставили "посилки" окупантам – солдати Путіна тікали, покинувши поранених і техніку

Українські військові продовжують методично ліквідувати ворога всіма способами, змушуючи російських солдатів тікати без техніки.

ЗСУ доставили "посилки" окупантам – солдати Путіна тікали, покинувши поранених і техніку

Бійці 503-го окремого батальйону морської піхоти знищили дві ворожі БМП за допомогою безпілотника. Філігранна робота морпіхів потрапила у кадр.

"Так буває, коли убл*дки-"визволителі" наслухаються російської фашистської пропаганди та йдуть завойовувати чужу землю. Натомість вони стикаються з жорстокою реальністю, яка швидко повертає їх на землю, а частіше у неї", – коментують свою роботу українські захисники.

Також у Мережі з'явилося ще одне відео "доставлення посилок" окупантам за допомогою модернізованого квадрокоптера Mavic 3.

В оригіналі Mavic 3 не обладнаний "скидами". Проте фахівці з фонду "Повернися живим" зробили апгрейд: оснастили дрон підвісами, а потім роздрукували на 3D-принтері "хвости" до боєприпасів, перетворивши квадрокоптер на міні-байрактар.

Під час відпрацювання позицій окупантів дрон зробив кілька швидких скидів. На кадрах роботи Mavic 3 видно, як російські загарбники тікають від "посилок", кидаючи свою техніку та поранених.

Не всім вдалося втекти від ЗСУ.

Раніше стало відомо про блискучу операцію ЗСУ у Харківській області. На цій ділянці фронту окупанти не припиняють спроб прорвати лінії оборони українських захисників, проте одержують гідну відсіч.

Місцями загарбникам доводиться відступати, звільняючи зайняті населені пункти.

Серед трофеїв, якими можуть похвалитися ЗСУ, є збитий російський Су-34.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини