29 квітня 2022, 17:14

ЗМІ назвали ще одну причину величезних втрат армії РФ в Україні

У польових шпиталях і на передовій російські окупанти відчувають гострий дефіцит медикаментів.

ЗМІ назвали ще одну причину величезних втрат армії РФ в Україні

Підрозділи російських військ, задіяні у війні проти України, мають великі проблеми з медикаментами. Брак лікарських препаратів і предметів особистої гігієни може бути ще однією причиною величезних втрат окупантів на українській території.

Як стало відомо виданню The Insider, гострий дефіцит медикаментів спостерігається як на передовій, так і у польових шпиталях.

Міноборони РФ чи то зовсім не спрямовує фармпрепарати своїм військам в Україні, чи воно виявилося не готовим до такої кількості поранених російських солдатів. Відчувається брак як дефіцитних медикаментів, так і елементарних засобів – бинтів і антибіотиків.

Таким чином, медикаменти для окупантів збирають так звані "волонтери" у РФ. Вони доставляють препарати до Білгородської області, після чого їх завозять на територію України. Критично важливими вважаються знеболювальні, кровоспинні губки, джгути. У шпиталях відсутні хірургічні інструменти, необхідні для проведення операцій.

Крім того, російські солдати, які воюють в Україні, не забезпечені необхідним екіпіруванням і засобами захисту, у тому числі від кліщів, а також мають проблеми із засобами радіозв'язку.

Нагадаємо, у Пентагоні назвали дві причини буксуючого наступу російської армії на Донбасі. Йдеться про жорсткий опір з боку ЗСУ та проблеми з логістикою в окупантів. В оборонному відомстві заявили, що наступ росіян протікає повільно та нерівномірно.

Раніше джерела в українській розвідці розповіли про масовий розгром елітних частин російської армії в Україні. Втрати настільки великі, що десантники відмовляються першими йти у наступ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини