28 квітня 2022, 14:35

Полонені окупанти РФ на допиті зізналися, що в Україні здивувало їх найбільше

Наявність асфальту в українських селах стала культурним шоком для російських окупантів.

Полонені окупанти РФ на допиті зізналися, що в Україні здивувало їх найбільше

У соціальних мережах опубліковано відео допиту двох російських солдатів, які взяли в полон на території України. Під час допиту один з окупантів зізнається, що за 10 днів перебування на території України його найбільше здивувала наявність асфальту в українських селах.

"Наявність асфальту у селі", – заявив російський солдат, відповідаючи на запитання про найбільший подив в Україні.

Фрагмент відео з допитом публікує Телеграм-канал "Україна 365".

У розмові брали участь двоє журналістів, один з яких здивувався відповіді окупанта про асфальт і уточнив, чи є наявність асфальту у селі чимось незвичайним, на що той відповів ствердно.

Користувачі соціальних мереж у коментарях зазначають, що значна частина окупантів, які прибувають на територію України, була мобілізована з віддалених російських регіонів і глибинки, де вкрай низький рівень життя місцевого населення. У селах російських регіонів рідкістю є асфальтове покриття доріг, будинки з каменю та наявність централізованого опалення.

У великій кількості російських міст люди й досі живуть у дерев'яних бараках із туалетом на вулиці. Перебуваючи на території України, багато російських окупантів зазнають культурного шоку.

Раніше повідомлялося, що окупантів кинули на смерть в Україну та навіть не виплачують їм обіцяну грошову винагороду за ведення війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини