27 квітня 2022, 15:27

Росія наполягає на введенні сил ОДКБ в Україну: ГУР дізналося про реакцію членів блоку

Жодна з держав блоку ОДКБ не відгукнулася на заклики Москви брати участь у війні проти України, повідомляє ГУР.

Росія наполягає на введенні сил ОДКБ в Україну: ГУР дізналося про реакцію членів блоку

Держави-члени ОДКБ не підтримують воєнне вторгнення російської армії на територію України. До того ж попри вмовляння Москви Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан, що входять до блоку, відмовляються спрямовувати свої контингенти на війну проти України.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на доповідь Головного управління розвідки МО України.

У телеграм-каналі ГУР повідомляється про спроби РФ залучити військових союзників до війни, проте жодна з держав ОДКБ не відгукнулася на заклики Москви. У російської влади не виходить організувати надсилання контингенту навіть на територію ОРДЛО.

Все, на що готові піти члени військового блоку, обмежується можливістю розміщення мінімальних контингентів на території РФ чи Білорусі у разі отримання офіційного запиту щодо нападу України на територію РФ.

У ГУР наголошують, що з усіх країн блоку лише Білорусь безпосередньо стала учасником конфлікту, надавши власну територію у розпорядження Москви для завдання військових ударів по території України. Інші країни ОДКБ підкреслено зберігають нейтралітет у війні, відмовляючись визнавати анексію окупованого Криму та "незалежність" ОРДЛО.

Водночас солдати російської армії перебувають у тяжкому морально-психологічному стані, в особистих розмовах зізнаючись про масову загибель товаришів по службі на території України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини